ChargeBee (10.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: link
my: လင့်ခ်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: About
my: အကြောင်း
