ChargeBee (10.0.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: link
pt: ligação

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: Start Date
pt: Data de Início

en: Price
pt: Preço

en: End Date
pt: Data de Fim

en: Amount
pt: Quantia

en: State
pt: Estado

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Key
pt: Chave

en: access administration pages
pt: aceder às páginas de administração

en: Billing Address
pt: Endereço de Faturação

en: Subscription
pt: Subscrição

en: About
pt: Sobre

en: Thank you
pt: Obrigado

en: Uses
pt: Usos

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento
