ChargeBee (10.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම
