ChargeBee (10.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: access administration pages
sq: hyrje tek faqet administruese

en: About
sq: Informacione
