ChargeBee (10.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
