ChargeBee (10.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
