ChargeBee (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: link
cy: dolen

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Price
cy: Pris

en: City
cy: Tref

en: Key
cy: Allwedd
