ChargeBee (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: City
eo: Urbo
