ChargeBee (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Site name
pt: Nome do site

en: Start Date
pt: Data inicial

en: Price
pt: Preço

en: End Date
pt: Data Final

en: Amount
pt: Valor

en: State
pt: Estado

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Key
pt: Chave

en: Billing Address
pt: Endereço de cobrança

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento
