ChargeBee (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: link
ru: ссылка

en: Site name
ru: Название сайта

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Price
ru: Цена

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Amount
ru: Сумма

en: State
ru: Состояние

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Key
ru: Ключ

en: Subscription
ru: Подписка

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Address line 1
ru: Адрес
