ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: link
bg: връзка

en: Email
bg: Е-поща

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Price
bg: Цена

en: State
bg: Статус

en: Key
bg: Ключ

en: Subscription
bg: Абонамент
