ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: link
el: σύνδεσμος

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Price
el: Tιμή

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Key
el: Κλειδί

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
