ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: link
fi: linkki

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Price
fi: Hinta

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Key
fi: Avain

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Payment Method
fi: Maksutapa
