ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: link
ja: リンク

en: Email
ja: メール

en: Site name
ja: サイト名

en: Start Date
ja: 開始日

en: Price
ja: 価格

en: End Date
ja: 終了日

en: Amount
ja: 量

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Key
ja: キー

en: Subscription
ja: 配信登録
