ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: link
jv: pranālā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Key
jv: Kunci
