ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: link
ka: ბმული

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Key
ka: გასაღები
