ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: link
mr: शृंखला

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Price
mr: किंमत

en: Customer Id
mr: ग्राहक क्रमांक(Id)

en: State
mr: राज्य
