ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Site name
ne: साइटको नाम
