ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Start Date
nn: Startdato

en: Price
nn: Pris

en: City
nn: By
