ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: link
sv: länk

en: Email
sv: E-post

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Price
sv: Pris

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Key
sv: Nyckel

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Payment Method
sv: Betalningssätt
