ChargeBee (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Site name
ur: سائٹ کا نام
