ChargeBee (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: link
tr: bağlantı

en: Email
tr: E-posta

en: Site name
tr: Site adı

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Price
tr: Fiyat

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Amount
tr: Miktar

en: State
tr: Durum

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Key
tr: Anahtar

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi
