ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Site name
az: Sayt adı

en: State
az: Dövlət

en: Key
az: Açar
