ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: link
hr: poveznica

en: Email
hr: E-pošta

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Price
hr: Cijena

en: End Date
hr: Do datuma

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: Key
hr: Ključ
