ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
