ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: link
lt: nuoroda

en: Email
lt: El. paštas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Key
lt: Raktas

en: Subscription
lt: Prenumerata
