ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Price
nl: Prijs

en: End Date
nl: Einddatum

en: Amount
nl: Bedrag

en: State
nl: Status

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Key
nl: Sleutel

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Address line 1
nl: Adresregel 1
