ChargeBee (8.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: link
sr: линк

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
