ChargeBee (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
