ChargeBee (8.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: link
mn: холбоос

en: Email
mn: Имэйл

en: Site name
mn: Сайтын нэр
