ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: link
be: спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Site name
be: Назоў сайту

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Key
be: Ключ

en: access administration pages
be: дасяг да старонак кіраваньню

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
