ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: link
cs: odkaz

en: Email
cs: E-mail

en: Site name
cs: Název webu

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Price
cs: Cena

en: End Date
cs: Datum konce

en: Amount
cs: Částka

en: State
cs: Stav

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Key
cs: Klíč

en: access administration pages
cs: přístup k administraci

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Payment Method
cs: Způsob platby
