ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: access administration pages
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད།
