ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: link
fa: پیوند

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Site name
fa: نام سایت

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Price
fa: قیمت

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Amount
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Key
fa: کلید

en: access administration pages
fa: دسترسی به صفحات مدیریت

en: Subscription
fa: اشتراک

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت
