ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
