ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Uses
hy: Օգտագործում
