ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: link
is: hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Payment Information
is: Greiðsluupplýsingar

en: About
is: Um
