ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: link
lv: saite

en: Email
lv: E-pasts

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Key
lv: Atslēga

en: access administration pages
lv: piekļūt administrācijas lapām

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
