ChargeBee (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Country
th: ประเทศ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Price
th: ราคา

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Key
th: คีย์

en: access administration pages
th: เข้าถึงหน้าจัดการของระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
