ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: link
uk: посилання

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Price
uk: Ціна

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Amount
uk: Величина

en: State
uk: Стан

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Key
uk: Ключ

en: access administration pages
uk: доступ до сторінок адміністрування

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Subscription
uk: Підписка

en: About
uk: Про модуль

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Uses
uk: Використання

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Gateway
uk: Шлюз
