ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
