ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Site name
da: Sitets navn

en: Start Date
da: Startdato

en: Price
da: Pris

en: End Date
da: Slutdato

en: Amount
da: Beløb

en: Customer Id
da: Kunde ID

en: State
da: Status

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Key
da: Nøgle

en: access administration pages
da: tilgå administrationssider

en: Subscription
da: Abonnement

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Payment Method
da: Betalingsmetode
