ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Price
ga: Praghas

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair
