ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Key
km: សំខាន់

en: access administration pages
km: ចូលដំណើរការ​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
