ChargeBee (8.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: link
pl: odnośnik

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Price
pl: Cena

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Key
pl: Klucz

en: access administration pages
pl: dostęp do stron administracyjnych

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Payment Method
pl: Metoda płatności
