Integrity (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Core
az: Nüvə

en: Menu
az: Menyu

en: Tabs
az: Tablar

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
