Integrity (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Core
lv: Kodols

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Tabs
lv: Cilnes

en: mobile
lv: mobilā
