Integrity (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Core
tr: Çekirdek

en: Menu
tr: Menü

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
tr: Esnek, renkleri değiştirilebilen, pek çok bölgesi bulunan ve duyarlı, mobil öncelikli düzeni olan bir tema.

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: narrow
tr: dar

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
