Integrity (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Core
es: Núcleo

en: Menu
es: Menú

en: Tabs
es: Pestañas

en: mobile
es: móvil

en: wide
es: amplio

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
es: Puede modificar la URL y descripción de cada diapositiva en los siguientes conjuntos de campos.

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
es: Un tema flexible, recoloreable con muchas regiones y una vista adaptable adaptada a móviles.

en: Site header
es: Cabecera de sitio

en: narrow
es: estrecho

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
