Integrity (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Core
da: Kerne

en: Tabs
da: Faner

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.

en: Site header
da: Sidehovede

en: narrow
da: smal

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
